VW Golf IV 1.6 benzin -01

Shitet nga: Vasil 24 Maj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shitet Golf 4 1.6 105 kuaj fuqi(HP)
SPECIAL EDITION

Viti i prodhimit - fund i 2001

Opsionet - ... abs/srs/esp... ... xhamat elektrik, pasqyra elektrike ...drita mjegulle... amortizator sport ... Clima tronic ...
goma te reja Micheleen te sapo blera ...sistem audio origjinal i VW ... makina eshte ne gjendje shume te mire...1 vit i perdorur ne shqiperi .Shitet per arsye mosperdorimi.

Me siguracion dhe karta te prera deri ne 4 shtator 2014 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim