VW Golf 4 1.9 dizel -00

Shitet nga: Marsel 01 Qer 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Korçë
Shes golf 4 1.9 nafte me i te kuqe e sapoerdhur nga Italia nuk ka punuar fare ne shqiperi makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike sapo i eshte bere nje servis i plote nuk ka nevoje per asnje gje, qofte edhe te vogel eshte super si makine dhe shume ekonomike me vetem 173000mije km te bera,plus dhe 4 goma te reja.Makines i eshte paguar dogana dhe siguracioni Shqipetar 170000mij lek per 1 vit, dhe me te gjitha ekstrat e mundeshme makina eshte me klima!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim