VW Caddy -04

Shitet nga: Krenar Kocibelli 15 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Korçë
volksawageni eshte ne gjendie te mire. ajo ka klime me goma 185,65,14, eshte ngjyre te bardhe me goma te reja,ajo eshte e doganuar dhe vetem do tetargohet.ajo perdoret per mall,per frigoriferin dhe per psticeri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim