Toyota Celica benzin -04

Shitet nga: aleksander 11 Qer 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Korçë
SUPER OKAZION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
makine ne gjendje shume te mire si nga ana xhenerike astu dhe motorike makina eshte e mirmbajtur si nga ana estetike si brenda dhe jashte makina motori 1.8 abs impiant muzike extra full dishqe alumini 18. .klime sallon lekure.... SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim