Smart ForTwo 600 benzin kabriolet -02

Shitet nga: Smart 26 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet smart kabriolet 600 benzin, ne gjendje perfekte dhe shum e bukur nga ana estetike e sapo erdhur nga zvicra me 67000 km origjinale, me dogan te pagur dhe te gjitha taksat e paguara deri ne 10.12.2016. Te gjitha sherbimet e bera, vaj, filtro, goma te reja. Automat, airbag, abs, xhama elektrik, kondicjoner, disqe alumini.. E theksoj makina esht ne gjendje perfekte..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim