Renault kangoo dizel -02

Shitet nga: ritvan 24 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
renault kangoo ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
Makina ka si vit prodhimi dhjetorin e 2002
Makina eshte frigoriferike .....
Makina ndodhet pogradec...
Per me teper informacion na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim