Renault Clio 1.2 Benzin -00

Shitet nga: TOMI 12 Krr 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Korçë
Renault Clio 1.2
Nr i portave: 5
Viti i prodhimit: 2000
Lenda diegese: Benzin
Nr marshave: 5
Ngjyre: Jeshile e erret
Air Condicioned
Airbag
Airbag pasagjer
Xhama elektrike
Taksa, Kualidim dhe Siguracion i paguar deri ne 17.01.2015
Ne gjendje shume te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim