Peugot 307 benzin -02

Shitet nga: Kristi 07 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Korçë
Shitet makine Peugeot 307 viti 2002 me kamio automatike tip tronik me benzine motor 2.0
Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike, serviset te sapo bera.
Gjithashtu ne gjendje shume te mire nga brenda dhe nga jashte.
Eshte full extra.
Dokumentat te paguara deri ne tetor 2015.
Eshte e targuar.
Cmimi 3800 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim