Peugeot 106 -93

Shitet nga: Klajdi 05 Dhj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 106
Peugeot 106. 1.4 benzine. Makine e vogel ekonomike. Sherbimet te gjitha te kryera. Ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim