Peugeot partner 1.6 -07

Shitet nga: UZI 13 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Korçë
peugeot partner 1.6 nafte ne gjendje shume te mire dhe gjithe dokumentat jane te bera cmimi 4000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim