opel zafira dti 2.0

Shitet nga: andi 29 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 000 LEK   4 500 000 LEK

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
makina i ka kartat e prera deri tetorin 2016 . 2.0 nafte . shum ekonomike dhe shum e mirmbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim