Opel Vectra 1.8 benzine gaz -03

Shitet nga: Gjergji 17 Dhj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra Full extra 1.8 Benzine & Gaz
Makine familjare, e perdorur vetem nga nje person, me dritare siper, bagazh i madh, te gjitha serviset e kryera, ne gjendje shume te mire dhe me gervishtje te lehta + disqe 17+ goma dimerore.
Ose nderohet me makine tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim