Opel frontera sport

Shitet nga: Eraldi 02 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Shitet opel frontera sport ne gjendje perfekte cdo gje funksionale. Xhama elektrike pasqyra elektrike dhe me ngrohje, kondicioner , abs. Makina shitet ose nderohet me makin me karoceri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim