Opel Astra 1.7 dizel -05

Shitet nga: Opel 24 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra i sapo erdhur nga jashte nuk ka punuar asnje dite ne Shqiperi motorr 1.7 nafte vit prodhimi 2005 me 154mij km origjinale, te gjitha sherbimet te bera te opeli ne itali ne gjendje te shkelqyer motorike xhenerike dhe estetike makina eshte si e re ne gjendje super dhe cmimi eshte vertet okazion per kete makine me dogane te paguar gati per targa 4200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim