Opel Vectra 2.2 Diesel -04

Shitet nga: Rigels 01 Shk 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Korçë
Opel Vectra 2004,
-Sensore shiu -Zhama elektrike
-Sensore parkimi -Xhami i pare fotoelement
-8 Airbag -Disqe alumini+goma 70%
-Sedilje lekure me ngrohej te 4 -Kambio automatike
-Sediljet me levizje memorie -Klima automatike
-Zhama te zinj origjinale
-Perde mbrapa origjinale
-Pasqyra elektrike +mbyllje
-Larese feneresh
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike,me dokumenta te paguara,Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim