Opel Tihra benzin -96

Shitet nga: saimir 18 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Korçë
makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim