Opel Meriva 1.4 benzin -gaz . shume ekonomike.....

Shitet nga: Spartak 14 Pri 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 990 EUR   3 500 EUR

Komuna: Korçë
Opel meriva 1.4 benzine dhe gaz. Impjanti i gazit i eshte montuar ne Itali. E kam sjelle vete nga Italia ne qershor te 2014 dhe ne Shqiperi e kam perdorur shume pak. Targat, dokumentat dhe sigurazioni jane te vlefshme deri ne korrik te 2015. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike. E gatshme per cfare do lloj prove. Me abs, esp, kondicioner ipiant stereo Alpine me dvd. Etj. E ngjashme me opel Astra, zafira. Per me shume informacion mund te me kontaktoni ne nr 0695582269 . Kilometra origjinale .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim