Opel Corsa benzin -04

Shitet nga: GERD 11 Qer 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje sh te mire,te gjitha serviset periodike t ekryera,taksa te paguara dhe sh ekonomike ,900 kubike,benzine.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim