Opel Corsa 1.4 benzin -97

Shitet nga: nikolin 26 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Korçë
Opel Corsa Viti 1997 me motor Ecotek te avancuar 1.4 benzin. kambio automatike me sensor parkimi. kartat te prera deri ne qeshor 2015. me linje muzike. arxhon 6 litra brenda qytetit dhe 4.5 ne autostrad. CMIMI 2500 lek. ndodhet ne qytezen MALIQ rethi KORC. Per me shum kontakte nr i tel: 0695139599
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim