Opel Astra 1.9 diesel -00

Shitet nga: Ervis 31 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 800 EUR

Komuna: Korçë
OKAZION opel Astra karavan viti 2000 diesel 1.9 cc letrat e paguara per nje vit.. gjendje motorike shume te mire dhe shitet per mos perdorimi se pronari sjeton ne shqiperi.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim