Okazion!! Golf 4 dizel -03

Shitet nga: golf 01 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Korçë
wolksvagen golf4, vit prodhimi 2003 me nafte motorr 1.9 tip i ri, 6 marsha 130 kuaj fuqi super ekonomike i sapo erdhur nga Italia me dogane te paguar ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo kryera nuk ka nevoje per asnje llloj gjeje qofte dhe te vogel me vetem 162000km, makina eshte mbajtur gjithmone ne garazh dhe ka qene 1 pronar i vetem dmth e perdorur vetem nga nje person (femer) per me teper informacion mund te kontaktoni tek numri 0695582298
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim