Nissan Primera benzin -00

Shitet nga: francesko 26 Maj 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te motorike dhe xhenerike ..1.6 benzine ..sdilje lekure .4 xhama elektrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim