Mitsubishi l200 4x4 turbo dizel -99

Shitet nga: mateo tarelli 20 Maj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Korçë
Mitsubishi L200 4x4 motor 250 turbo diezel + interkuler. ABC.SRS xhama elektrik radio cd
mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike.... eshte i gatshem per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim