Mitsubishi L 200 -06

Shitet nga: miltos 23 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Korçë
shes mitsubishi L 200 4x4 motor2500cc nafte pa turbo.ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne 2015.te iteresuarit te kontaktojne edhe ne nr 00306989141201.greqi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim