Mitsubish L200 nafte -97

Shitet nga: edi 22 Nën 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Korçë
Mitsubishi; L200
viti 1997
dy pale disqe me goma verore dhe dimrore
.Hekur inoksi per karroceri
sherbime te sapo bera dokumentat mbarojn fund 2015
ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
cmimi ;5500 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim