Mersedes c 220 -93 -94

Shitet nga: benc 08 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
benc ne gjendje shume te mire motorike xhenerike viti prodhimit fundi 93-94 mkina k sistem frenimi abe srs 4xhema eletrike eshte nje mkine sic eshte dhe ne foto as nje ndryshim eshte shume shume e mbjtur cmimi 3 3000 LEK i diskutushem eshte nje OKAZION i vertete pres telefonata serjoze..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim