Mersedes benz E270 cdi karvan -04

Shitet nga: Krenar Kocibelli 15 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendie shume te mire.Ajo ka ngjyren e zeze sallon meshini te zi,me dogane te paguar por ajo eshte tronik atomatik e me kilometrat e saja ajo eshte me sensore parkimi ,me klime atomatike dhe me nje cmim te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim