Mersedes benz -00

Shitet nga: Krenar Kocibelli 15 Nën 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Korçë
Lloji i makines-KABRIOLE
Makina eshte ne gjendie shume te mire.Ngjyre e zeze,me klime, si dhe te gjitha veglat jane ne gjendie te mire.Kabioleja eshte i pajisur me goma dhe disqe alumini me nr. 205/55/16.
Veshja e brendshme eshte lekure.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim