Mersedes benz -95

Shitet nga: Krenar Kocibelli 16 Nën 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire.Ajo eshte njyre e zeze,me klime,me goma e disje alumini.Makina eshte me sendile elektrike,me xam elektrik, me kilometrat e saj dhe me nje cmim te arsyshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim