Mersedes benz -94

Shitet nga: Krenar Kocibelli 15 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Korçë
mersedesi eshte ne gjendie te mire,me kamio atomatike,ngjyre vishnje me netalizato,me goma dhe disje te reja me numer 235,60,16,me klime me karta te regullta ajo eshte shume e mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim