Mersedes 270 diesel -04

Shitet nga: krenar kocibelli 04 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina eshte me kilometrat e saja me sendile lekure dhe me ngrohje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim