Mercedes c 220 cdi eleganc 2001 dhe mundesi nder..

Shitet nga: artur 07 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 599 EUR

Komuna: Korçë
Shitet ose nderohet me makine te vogel.Mercedes c 220 CDI elegance nafte,
176000 km origjinale e me liber sherbimesh gjerman, baxho xhami, sensore dritash e shiu, sendile xhama pasqyra elektrike, kamjo manuale, shume i paster jashe e brenda, dokumenta shqiptare te prera, gjendje te shkelqyer, Cmimi 5000eur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim