Mercedes benz c180 -97

Shitet nga: Neli 28 Krr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 700 LEK

Komuna: Korçë
Makina eshte benzin-gaz ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike.Makina eshte me karta te prera deri ne 20dhjetor 2014dhe siguracion deri 13maj 2015.Cmimi i diskutushem ose mundesi nderimi me makine tjeter plus diferenc.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim