Mercedes benz c180 -93

Shitet nga: piro 13 Gsh 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Korçë
mercedes benz ne gjendje shume te mire,, makina eshte shume e mirembajtur me te gjitha sherbimet dhe me dogane etj
nuk ka asnje lloj difekti dhe eshte e gatshme per kontroll
cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim