Mercedes benz c 220 cdi kamio automatike

Shitet nga: mercedes 16 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Korçë
c220 cdi automatik.klima automatike sedilje me ngrohje sensor shiu sensor i dritave pasqyra elektrike.ne gjendje shum te mir mekanike dhe motorike,me disqe alumini me te gjitha sherbimet e kryera.i gatshem per cdo lloj prove.me letra te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim