Mercedes benz c 220 CDI -98 OKAZION......

Shitet nga: kristaq 06 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Korçë
shes benz c 220 cdi xhama elektrik, kondicioner ne gjendje shume te mire ,makina eshte pa dogane, dhe e perdorur ne austri , shume pak ketu,te interesuarit te me telefonojne, Kontrolli mund te behet tek mekaniku juajn me i besuar. faleminderit. vetem 210000 km origjinale 2700 euro shitet per arsye emigrimi ne SHBA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim