Mercedes E 320 cdi -05

Shitet nga: benc 22 Mar 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   10 000 LEK

Komuna: Korçë
MERCEDES BENC E320 CDI viti prodhimit 2005 full extra ,ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe gjenerike ,makina e sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar targa taksa siguracion per nje vit ,per me shum info ne numrin e tel .0698958613
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim