Mercedes E 220 diesel -03

Shitet nga: Musjan 10 Pri 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Korçë
E220 cdi Diesel ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. I gatshem per cdo lloj prove letra t pagura deri n shkurt 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim