Mercedes C 220 dizel -02 automatike full extra!!

Shitet nga: Marsel 08 Jan 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Komuna: Korçë
Mercedes c220 dizel kamio automat i sapo erdhur nga Italia makina nuk eshte punuar fare ne Shqiperi eshte ne gjendje te shkelqyer motorike xhenerike dhe estetike pa asnje lloj defekti e perkryer me baxha xhami,pilot automatik, sallon lekure shume te mirembajtur si e re nga brenda dhe nga jashte, makines ka pak kohe qe i eshte bere dhe nje servis total ne Itali nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. Rast per te mos u humbur! Cmimi 5000 euro me dogane te paguar!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim