Mercedes C 200 CDI -02

Shitet nga: Genci Shehaj 15 Maj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Korçë
Shitet Mercedes-Benz C 200 CDI 204.000 KM - 99 % Gjermani, Austri, Belgjike, Holande, France.

Servisi i kryer vetem ne Gjermani dhe Belgjike.

Goma te reja Hankook, Origjinale - 800 EURO

Konsumi 5,4 l/100 km ne qytet dhe 4,7 l/100 km jashte/urbane.

Taksat dhe vinjetat europiane jane ende te vlefshme.

Taksat Shqiptare te vlefshme deri ne nentor.

I gatshem per cdo lloj prove. Cmimi edhe mund te diskutohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim