Mercedes C 180 benzin -94

Shitet nga: taulant 08 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Korçë
makina eshte ne regul shitet per arsye se jam jasht shtetit i ka t gjitha kartat ai qe do e marri do ti paguaj dhe taksat e vitit...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim