Mercedes-Benz Cls 320 Cdi 2007

Shitet nga: Arian 23 Nën 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Mercedes-Benz Cls 320 cdi viti 2007.... Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike,ka 207.000 klm origjinale dhe ka nje vit qe ka erdhur nga Belgjika.....NROHET ME ML class VITI 2007 E LART
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim