Mercedes Benz C220 T-CDI -07

Shitet nga: Ermali 28 Maj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 300 EUR

Komuna: Korçë
Gri metalixato, i sapo erdhur nga Gjermania,me dogane te paguar,navigator,sensor parkimi, pilot automatik,kambio manuale,nafte,xhama elektrike,timon me shume funksione, sensore shiu dhe drite etj. Makina ndodhet ne Pogradec.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim