Mercedes Benz A 140 -01

Shitet nga: Spartak 02 Nën 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, ka motor 1.4 benzine, ngjyre e zeze, e sapotarguar sapo ka erdhur nga italia, karta te sapo prera per nje vit, e targuar me targat e reja , ose nderrohet me makine tjeter me kambio automatike , por makina te jete e vitit 2000 e lart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim