Mercedes-Benz E 270 -03

Shitet nga: DITI 27 Qer 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Korçë
Shes makinen time Mercedes Benz E 270 dhe ka 247 mije kilometra ne gjendje teknike shume te mire sallon lekure baxho navi drita kseno pasqyra elektrike full opsjon avangard me cmim 6400 euro me dogae te paguar per me shume informacjon kontaktoni ne numrin e telefonit 0696206929
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim