Mercedes 220 dizel -02

Shitet nga: cvetan 16 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Korçë
Shitet makina 220 cdi eleganc
Makina eshte ne gjendje shum te mir dhe me te gjtha sherbimet e kryera
Eshte me targa bullgare
Cmimi 5000 euro
Nqs pronari e kthen me targa shqiptare
Cmimi 6000 euro
Viti i prodhimit 2002
Nr cel 069 75 25 315
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim