Mazda 3 Benzin-Gaz 1.6 -04

Shitet nga: Mazda 22 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Korçë
Makina ndodhet ne gjendje shume te mire , te gjitha sherbimet e kryera . Eshte perdorur vetem nga nje person dhe esht blere me kilometrazh 0 . Per me teper info dhe per cdo prove me kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim