Mazda -97

Shitet nga: Elton 06 Sht 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike, ka sistem alarmi, xhamat elektrik, ABS , SRS. Makina ka te instaluar impiant gazi eshte shume ekonomike. Disqe alumini 16, kasetofon Sony Dvd origjinal, marmite sporive origjinale. Taksat dhe siguracion te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim