MITSUBISHI L200 TURBO DIESEL INTERKULER -00 ..

Shitet nga: Eduart 18 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, goma te gjera ''off road'' ,xhama elektrik, Pjese ekstra: hekura perpara dhe prapa + pjese muluese per karrocerine prapa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim