MERCEDES BENZ 220 DIZEL -02

Shitet nga: DHIMITRI 01 Krr 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Korçë
MAKINA ESHTE NE GJENDIE SHUM TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE 4 GOMA TE REJA DHE AMORTIZATORET TE SAPOVENE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim